We're taking a short break and will be back onboard in January. Order now for delivery on Monday 17th January!

Collection: Fruit

Selection of fresh locally grown fruit 
22 products
  • Apples (Pink Lady) - 1kg
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Gala) - 1kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Granny Smith) - 1kg
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas - 1kg
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines (Yellow) - 3 Pack
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches (Yellow) - 3 Pack
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears (Packham) - 3 Pack
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears (Beurre Bosc) - 3 Pack
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwifruit - 3 Pack
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon - Quarter
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple (Topless)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Bag
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit (Ruby) - 3 Pack
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime
    Regular price
    $1.20
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado (Hass)
    Regular price
    $1.80
    Sale price
    $1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries - Punnet
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries - Punnet
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries - Punnet
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Tray
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Box - 2kg
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out